Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 23:50:18

Центр "Фрезеніус" шукає медсестер

21.05.2014   09:31Агенцiя

15 травня 2014 року в Чернігівському МЦЗ відбувся ярмарок вакансій для безробітних на замовлення ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна».

Представники німецької компанії, що є світовим лідером у лікуванні методом гемодіалізу хворих на хронічну хворобу нирок, пропонували присутнім жінкам роботу медсестри. Тому на захід фахівці служби зайнятості запросили безробітних, які мають спеціальну медичну освіту та досвід роботи за фахом.Про діяльність клініки, режим та особливості роботи персоналу присутнім розповіла старша медична сестра діалізного медичного центру Тамара Криворучко. Зокрема вона зазначила, що «Фрезеніус Медікал Кер» володіє понад 3 тисячами клініками у всьому світі. У 2010 році Чернігів став другим містом України після Черкас, де було відкрито діалізний центр «Фрезеніус», оснащений найсучаснішим обладнанням, і першим, де такий заклад розміщений в окремому, спеціально збудованому приміщенні. Хворі там отримують увесь комплекс процедур: обстеження, підготовку до гемодіалізу, власне процедуру гемодіалізу, подальший супровід. Нині в «Фрезеніусі» проходять лікування 72 чернігівця. У штаті близько 30 працівників. Серед них – 11 медсестер, але потрібні ще.

- Лікування пацієнтів відбувається за тією ж програмою, що й у будь-якому іншому центрі Фрезеніуса, — сказала Тамара Криворучко. - Усю апаратуру підключено до комп’ютерів, інформація про лікування пацієнтів із дотриманням правил конфіденційності надходить до аналітичного центру в Німеччині, який відстежує роботу всіх своїх клінік.
За словами представників діалізного центру, робота медсестри у них не легка: доводиться весь час бути на ногах, працювати не тільки з хворими, а й зі спеціальною апаратурою, і на комп’ютері.

- Щоправда, при працевлаштуванні достатньо мати відповідний диплом і базові знання, - наголосила Тамара Криворучко. – Решту знань людина отримає безпосередньо в клініці. Всіх новачків ми вчимо. «У бій» без підготовки не кидаємо.

У працівниках цінується відповідальність, старанність, дисциплінованість. Працювати медсестра має без зайвої метушні, паніки, її дії повинні бути чіткими і злагодженими. Адже завдання персоналу - не лише надати хворому медичну допомогу, а й створити йому комфортні умови перебування.
Також присутніх було ознайомлено з існуючими в клініці правилами корпоративної етики. Наприклад, йшлося про те, що на роботі медсестри не мають права розмовляти по мобільному телефону, мати яскравий макіяж і нарощені нігті, носити каблучки і великі прикраси, жувати гумку тощо. Робочий графік: по 12 годин через день. Працюють медсестри у дві зміни: І - з 7.00 до 19.00, ІІ - з 12.00 до 23.00. Після другої зміни персонал розвозять по домівках на таксі за рахунок компанії. Графік змінюється в залежності від кількості пацієнтів і численності штату.

Але важкі умови праці і всі незручності роботодавець компенсує щедрою заробітною платою. Відповідаючи на запитання жінок про її розмір, представники «Фрезеніуса» зазначили, що вона є значно більшою, ніж зарплата разом з преміями і надбавками медсестер інших медичних закладів міста.

-  Тому, якщо ви – небайдужа людина, маєте щире бажання допомагати іншим і мрієте працювати за гідну заробітну плату – приходьте, - запросила Тамара Іванівна.
Озвучена інформація зацікавила присутніх жінок. Вони ще довго не розходились по домівках і жваво спілкувалися з представниками діалізного центру. Тих, хто виявив бажання працювати, запросили відвідати клініку, щоб вже на місці зробити остаточний вибір.

Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).