Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:12:26

Центр "Фрезеніус" шукає медсестер

21.05.2014   09:31Агенцiя

15 травня 2014 року в Чернігівському МЦЗ відбувся ярмарок вакансій для безробітних на замовлення ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна».

Представники німецької компанії, що є світовим лідером у лікуванні методом гемодіалізу хворих на хронічну хворобу нирок, пропонували присутнім жінкам роботу медсестри. Тому на захід фахівці служби зайнятості запросили безробітних, які мають спеціальну медичну освіту та досвід роботи за фахом.Про діяльність клініки, режим та особливості роботи персоналу присутнім розповіла старша медична сестра діалізного медичного центру Тамара Криворучко. Зокрема вона зазначила, що «Фрезеніус Медікал Кер» володіє понад 3 тисячами клініками у всьому світі. У 2010 році Чернігів став другим містом України після Черкас, де було відкрито діалізний центр «Фрезеніус», оснащений найсучаснішим обладнанням, і першим, де такий заклад розміщений в окремому, спеціально збудованому приміщенні. Хворі там отримують увесь комплекс процедур: обстеження, підготовку до гемодіалізу, власне процедуру гемодіалізу, подальший супровід. Нині в «Фрезеніусі» проходять лікування 72 чернігівця. У штаті близько 30 працівників. Серед них – 11 медсестер, але потрібні ще.

- Лікування пацієнтів відбувається за тією ж програмою, що й у будь-якому іншому центрі Фрезеніуса, — сказала Тамара Криворучко. - Усю апаратуру підключено до комп’ютерів, інформація про лікування пацієнтів із дотриманням правил конфіденційності надходить до аналітичного центру в Німеччині, який відстежує роботу всіх своїх клінік.
За словами представників діалізного центру, робота медсестри у них не легка: доводиться весь час бути на ногах, працювати не тільки з хворими, а й зі спеціальною апаратурою, і на комп’ютері.

- Щоправда, при працевлаштуванні достатньо мати відповідний диплом і базові знання, - наголосила Тамара Криворучко. – Решту знань людина отримає безпосередньо в клініці. Всіх новачків ми вчимо. «У бій» без підготовки не кидаємо.

У працівниках цінується відповідальність, старанність, дисциплінованість. Працювати медсестра має без зайвої метушні, паніки, її дії повинні бути чіткими і злагодженими. Адже завдання персоналу - не лише надати хворому медичну допомогу, а й створити йому комфортні умови перебування.
Також присутніх було ознайомлено з існуючими в клініці правилами корпоративної етики. Наприклад, йшлося про те, що на роботі медсестри не мають права розмовляти по мобільному телефону, мати яскравий макіяж і нарощені нігті, носити каблучки і великі прикраси, жувати гумку тощо. Робочий графік: по 12 годин через день. Працюють медсестри у дві зміни: І - з 7.00 до 19.00, ІІ - з 12.00 до 23.00. Після другої зміни персонал розвозять по домівках на таксі за рахунок компанії. Графік змінюється в залежності від кількості пацієнтів і численності штату.

Але важкі умови праці і всі незручності роботодавець компенсує щедрою заробітною платою. Відповідаючи на запитання жінок про її розмір, представники «Фрезеніуса» зазначили, що вона є значно більшою, ніж зарплата разом з преміями і надбавками медсестер інших медичних закладів міста.

-  Тому, якщо ви – небайдужа людина, маєте щире бажання допомагати іншим і мрієте працювати за гідну заробітну плату – приходьте, - запросила Тамара Іванівна.
Озвучена інформація зацікавила присутніх жінок. Вони ще довго не розходились по домівках і жваво спілкувалися з представниками діалізного центру. Тих, хто виявив бажання працювати, запросили відвідати клініку, щоб вже на місці зробити остаточний вибір.

Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці

Чернігівська поліція затримала підозрюваного у пограбуванні ювелірної крамниці 07:58

Поліцейські оперативно розшукали та затримали чоловіка, який підозрюється у відкритому заволодінні золотим ланцюжком у магазині в центрі Чернігова.