Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:21:50

Аграрії Чернігівщини збільшили виробництво сільськогосподарської продукції

20.05.2014   14:46Агенцiя

Не зважаючи на нестабільну суспільно-політичну ситуацію в країні, аграрії займаються своїми звичними справами.

Сільгоспвиробники всіх категорій Чернігівщини за січень-квітень 2014 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшили обсяг виробництва валової продукції на 1,1%, в тому числі сільськогосподарські підприємства – на 4,1%.

Приріст валової продукції забезпечено за рахунок виробництва продукції тваринництва:
- м’яса свиней (+30,9%);
- яєць (+34,3%);
- м’яса птиці (+3,2%);
- молока (+3,1%).

У розрахунку на одну особу обсяг валового виробництва склав 650 грн (9 сходинка у загальноукраїнському рейтингу) при середньоукраїнському показнику 503 гривень.

Найкращої позитивної динаміки у виробництві валової продукції досягли агровиробники  Бобровицького, Варвинського, Борзнянського, Носівського районів, темпи приросту яких склав 38,8%, 16,3%, 15,3%, 15,0% - відповідно.

Прес-служба Департаменту агропромислового
 розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».