Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 02:25:17

На Чернігівщині розслідують махінації з державними коштами на суму понад півмільйона гривень

20.05.2014   08:49

Слідчими ГУ Міндоходів у Чернігівській області розслідується факт умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах.

Перевіркою встановлено, що протягом 2011 року підприємство будівельної галузі області отримало від підприємств-переможців державних закупівель Києва та Чернігова державні кошти в сумі  3,4 млн. грн. 

Як з’ясувалося, ці кошти товариство спрямувало на рахунки суб’єктів господарювання, що мають ознаки «фіктивності», як оплату за товарно-матеріальні цінності та будівельно-монтажні роботи, які фактично не постачались та не виконувались.

У свою чергу, це дало змогу, шляхом завищення валових витрат, ухилитись від сплати податку на прибуток більш ніж на півмільйона гривень.

За даними матеріалами відкрито кримінальне провадження за ст.212 КК України. На даний час проводиться комплекс процесуальних дій, направлених на відшкодування завданих державі збитків, встановлення винних осіб та збирання доказової бази для прийняття законного рішення у цій справі.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини