Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:13:31

На Чернігівщині розслідують махінації з державними коштами на суму понад півмільйона гривень

20.05.2014   08:49

Слідчими ГУ Міндоходів у Чернігівській області розслідується факт умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах.

Перевіркою встановлено, що протягом 2011 року підприємство будівельної галузі області отримало від підприємств-переможців державних закупівель Києва та Чернігова державні кошти в сумі  3,4 млн. грн. 

Як з’ясувалося, ці кошти товариство спрямувало на рахунки суб’єктів господарювання, що мають ознаки «фіктивності», як оплату за товарно-матеріальні цінності та будівельно-монтажні роботи, які фактично не постачались та не виконувались.

У свою чергу, це дало змогу, шляхом завищення валових витрат, ухилитись від сплати податку на прибуток більш ніж на півмільйона гривень.

За даними матеріалами відкрито кримінальне провадження за ст.212 КК України. На даний час проводиться комплекс процесуальних дій, направлених на відшкодування завданих державі збитків, встановлення винних осіб та збирання доказової бази для прийняття законного рішення у цій справі.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини