Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:22:20

З початку року на Чернігівщині відбулося 885 ярмарків

19.05.2014   11:40Агенцiя

Протягом чотирьох місяців 2014 року на Чернігівщині проведено 885 ярмарків, на яких реалізовано 5 356 тонн продукції на суму 54,2 млн. гривень.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, ярмарки «вихідного дня», започатковані ще минулого року, стали гарною традицією і проходять в усіх селах та містечках області.

У кожному районі області організовано пункти продажу, спеціалізовані майданчики, де мешканці щосуботи чи неділі купують сільськогосподарську продукцію за цінами від виробника.

Систематичне проведення ярмаркових заходів та належний рівень їх організації, за словами фахівців, забезпечив відносну стабільність роздрібних цін на продукти харчування, що користуються підвищеним попитом у населення, та наповнення споживчого ринку області овочевою продукцією і продуктами харчування від місцевих товаровиробників.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини