Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:28:45

На Чернiгiвщинi пропонують iнвесторам добудувати ОНБ

19.05.2014   09:43Агенцiя

Регiональне вiддiлення ФДМУ по Чернiгiвськiй областi повiдомляє, що на 06.06.2014 призначений аукцiон з продажу об`єктiв державної власностi групи Д:

– незавершеного будiвництва 12-ти квартирного житлового будинку (разом iз земельною дiлянкою), що розташований за адресою: м. Чернiгiв, вул. Корольова, 16-а;

– незавершеного будiвництва ветеринарної станцiї з лабораторiєю разом iз земельною дiлянкою, який розташований за адресою: Нiжинський р-н, с. Вертiївка, провул. Новий, 5Д та перебуває на балансi Управлiння капiтального будiвництва Чернiгiвської ОДА.

Служба з органiзацiї та проведення аукцiону – регiональне вiддiлення ФДМУ по Чернiгiвськiй областi, адреса: 14000, м. Чернiгiв, проспект Миру, 43, кiм. 319, тел. 676-302, заяви про приватизацiю об’єкта приймаються з 8-00 до 17-00, крiм суботи та недiлi.


http://www.spfu.gov.ua/

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини