Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 11:45:43

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко

06.01.2012   07:52Агенцiя

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко Новим власником Парафіївського цукрозаводу, розташованого в Ічнянському районі, став “TOB сільськогосподарське підприємство “Агродім”. Генеральний директор TOB Валерій Давиденко.

“Агродім” зареєстрований у Києві, обробляє близько 17 тисяч гектарів землі у Бахмацькому, Козелецькому районах, у селі Рудьківка Бобровицького району. Плюс п’ять тисяч гектарів земель Парафіївського цукрозаводу. Вирощують, зокрема, і цукрові буряки.

– Напередодні Нового року ми розвозили подарунки від “Агродому” по дитячих садочках, і навіть там нас запитували: “Поріжете завод на металолом чи запустите в роботу?”, – розповідає Ольга Чередник, головний юрист-консультант TOB СП “Агродім”, депутат обласної ради. – Люди переживають, чи буде робота. Так от, різати нічого не збираємося. Є плани запустити цукрозавод уже в цьому році, з першого вересня. Провели технічний аудит підприємства і переконалися – така можливість існує. Виробничі лінії залишилися.

Але завод простояв чотири роки, тож треба дещо замінити, оновити. 28 січня будуть збори акціонерів, там буде офіційно повідомлено про нового власника.

Нині не менше 50 чоловік з Парафіївки їздять на роботу до Носівки, де цукровий завод запрацював два роки тому. Підприємство відновив Іван Куровський (див. стор. 4). Саме в Носівку у попередні роки возив цукрові буряки “Агродім”.

ВАТ “Парафіївський цукровий завод”, пізніше ВАТ “Блок Агросвіт”, був у власності родини Сенчиків з Ічні. Олександр Сенчик свого часу очолював районну раду.
Нині на Чернігівщини працюють два цукрозаводи – Носівський і Линовицький Прилуцького району.


Макуха Ольга, тижневик “Вісник Ч”

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.