Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:23:59

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко

06.01.2012   07:52Агенцiя

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко Новим власником Парафіївського цукрозаводу, розташованого в Ічнянському районі, став “TOB сільськогосподарське підприємство “Агродім”. Генеральний директор TOB Валерій Давиденко.

“Агродім” зареєстрований у Києві, обробляє близько 17 тисяч гектарів землі у Бахмацькому, Козелецькому районах, у селі Рудьківка Бобровицького району. Плюс п’ять тисяч гектарів земель Парафіївського цукрозаводу. Вирощують, зокрема, і цукрові буряки.

– Напередодні Нового року ми розвозили подарунки від “Агродому” по дитячих садочках, і навіть там нас запитували: “Поріжете завод на металолом чи запустите в роботу?”, – розповідає Ольга Чередник, головний юрист-консультант TOB СП “Агродім”, депутат обласної ради. – Люди переживають, чи буде робота. Так от, різати нічого не збираємося. Є плани запустити цукрозавод уже в цьому році, з першого вересня. Провели технічний аудит підприємства і переконалися – така можливість існує. Виробничі лінії залишилися.

Але завод простояв чотири роки, тож треба дещо замінити, оновити. 28 січня будуть збори акціонерів, там буде офіційно повідомлено про нового власника.

Нині не менше 50 чоловік з Парафіївки їздять на роботу до Носівки, де цукровий завод запрацював два роки тому. Підприємство відновив Іван Куровський (див. стор. 4). Саме в Носівку у попередні роки возив цукрові буряки “Агродім”.

ВАТ “Парафіївський цукровий завод”, пізніше ВАТ “Блок Агросвіт”, був у власності родини Сенчиків з Ічні. Олександр Сенчик свого часу очолював районну раду.
Нині на Чернігівщини працюють два цукрозаводи – Носівський і Линовицький Прилуцького району.


Макуха Ольга, тижневик “Вісник Ч”

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.