Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 17:55:53

Завдяки діяльності Чернігівської митниці до Держбюджету перераховано 865 млн. грн.

15.05.2014   16:50

У січні-квітні 2014 року Чернігівською митницею Міндоходів до Державного бюджету України перераховано 865 млн. грн., з яких до загального фонду – 782,7 млн. грн., до спеціального – 82,3 млн. грн.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій області (за фактурною вартістю товарів) складає  понад 5 млрд. грн., з них експорт – 1,6 млрд. грн. та імпорт – 3,4 млрд. грн., що за вартісними показниками – на 34% та за ваговими – у 1,5 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Спостерігається тенденція до збільшення обсягів імпортних операцій за вартісними показниками на 36% та за ваговими - на 85%, експорту - за вартісними показниками на 29% та за ваговими на 6%.

Відбувається зростання обсягу зовнішньоекономічних операцій підприємств області з країнами Євросоюзу, що становить 38 % від їх загальної кількості. Найбільше імпортують: міндобрива, матеріали для будівництва, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду з начинкою, експортують – шпалери, сиру нафту, зерно кукурудзи, сигарети, промислово виготовлений тютюн тощо.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.