Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 08:10:37

Завдяки діяльності Чернігівської митниці до Держбюджету перераховано 865 млн. грн.

15.05.2014   16:50

У січні-квітні 2014 року Чернігівською митницею Міндоходів до Державного бюджету України перераховано 865 млн. грн., з яких до загального фонду – 782,7 млн. грн., до спеціального – 82,3 млн. грн.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій області (за фактурною вартістю товарів) складає  понад 5 млрд. грн., з них експорт – 1,6 млрд. грн. та імпорт – 3,4 млрд. грн., що за вартісними показниками – на 34% та за ваговими – у 1,5 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Спостерігається тенденція до збільшення обсягів імпортних операцій за вартісними показниками на 36% та за ваговими - на 85%, експорту - за вартісними показниками на 29% та за ваговими на 6%.

Відбувається зростання обсягу зовнішньоекономічних операцій підприємств області з країнами Євросоюзу, що становить 38 % від їх загальної кількості. Найбільше імпортують: міндобрива, матеріали для будівництва, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду з начинкою, експортують – шпалери, сиру нафту, зерно кукурудзи, сигарети, промислово виготовлений тютюн тощо.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини