Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:23:21

Завдяки діяльності Чернігівської митниці до Держбюджету перераховано 865 млн. грн.

15.05.2014   16:50

У січні-квітні 2014 року Чернігівською митницею Міндоходів до Державного бюджету України перераховано 865 млн. грн., з яких до загального фонду – 782,7 млн. грн., до спеціального – 82,3 млн. грн.

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Віктор Вечер.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій області (за фактурною вартістю товарів) складає  понад 5 млрд. грн., з них експорт – 1,6 млрд. грн. та імпорт – 3,4 млрд. грн., що за вартісними показниками – на 34% та за ваговими – у 1,5 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

Спостерігається тенденція до збільшення обсягів імпортних операцій за вартісними показниками на 36% та за ваговими - на 85%, експорту - за вартісними показниками на 29% та за ваговими на 6%.

Відбувається зростання обсягу зовнішньоекономічних операцій підприємств області з країнами Євросоюзу, що становить 38 % від їх загальної кількості. Найбільше імпортують: міндобрива, матеріали для будівництва, нафтопродукти, тютюн та вироби з шоколаду з начинкою, експортують – шпалери, сиру нафту, зерно кукурудзи, сигарети, промислово виготовлений тютюн тощо.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».