Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:06:53

В Чернігівській області вилучено 2,5 тисяч пляшок алкоголю та 150 літрів спирту

15.05.2014   15:15

З початку року на Чернігівщині з незаконного обігу вилучено майже 1,5 млн. грн. підакцизної продукції

В межах виконання доручення заступника Міністра доходів і зборів України Хоменка В.П. щодо проведення операції «Акциз-2014» ГУ Міндоходів у Чернігівській області проводить заходи з детінізації ринку підакцизних товарів.

Співробітниками слідчо-оперативних підрозділів здійснено 59 перевірочних заходів на ринку обігу підакцизної продукції, виявлено 46 порушень діючого законодавства. З незаконного обігу вилучено більш як 2,5 тисячі пляшок алкогольних напоїв на суму 72,27 тис. грн., більш як 150 літрів спирту на 7,5 тис.грн., а також паливно-мастильних матеріалів на суму 1,4 млн.грн.. Загальна сума вилученої підакцизної продукції склала майже 1,5 млн. грн.

За словами фахівців ГУ Міндоходів області, проведені оперативниками заходи дозволяють заповнити полиці торговельних мереж легально виготовленими алкогольними напоями та тютюновими виробами, що вже суттєво збільшило надходження коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави, які у квітні склали близько 1,5 млн. гривень.

Звертаємо увагу громадян, що придбання «підпільних» алкогольних напоїв та тютюнових виробів може зашкодити здоров’ю. Якісна продукція – це запорука безпеки здоров’я та життя.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини