Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 08:06:17

Сплата ЄСВ підприємцями на загальній системі

15.05.2014   12:55Агенцiя

Ще раз про єдиний соціальний внесок...

Згідно норм Закону України від 8 липня 2010 року №2464 –VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи — підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, – за себе нараховують єдиний соціальний внесок у розмірі 34,7% від суми доходу, отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, в якому отримано дохід та не більше максимального страхового внеску.

Підприємці на загальній системі оподаткування самі за себе формують та подають до податкової інспекції за місцем обліку звіт з ЄСВ у термін до 10 лютого року, наступного за звітним.

Крім того, слід звернути увагу на те, що протягом року підприємці-загальники сплачують авансові платежі з ЄСВ: до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня та до 15 листопада в розмірі 25 % річної суми внеску, визначену податковим органом для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб.

Суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний рік до 10 лютого року, наступного за звітним, на підставі даних річної податкової декларації.

За найманих працівників підприємець-загальник повинен сплачувати внесок щомісяця не пізніше 20 числа.

«До речі, з  початку 2014 року до ДПІ у м. Чернігові  надійшло 396 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, або 103% до планових показників», - повідомила начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску ДПІ у м. Чернігові Галина Мушенок.

Нагадуємо, що звітність з ЄСВ можна подавати в електронному вигляді. Для цього потрібно скористатися електронним цифровим підписом, який видається у відділі  реєстрації користувачів, що діє в ДПІ у м.Чернігові. (вул. Кирпоноса, 28, каб.14, телефон для довідок 77-49-27).

Детальніше про електронне звітування можна дізнатися на сайті Міністерства доходів і зборів (http://www.acskidd.gov.ua/).

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини