Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 14:00:36

Сплата ЄСВ підприємцями на загальній системі

15.05.2014   12:55Агенцiя

Ще раз про єдиний соціальний внесок...

Згідно норм Закону України від 8 липня 2010 року №2464 –VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи — підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, – за себе нараховують єдиний соціальний внесок у розмірі 34,7% від суми доходу, отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, в якому отримано дохід та не більше максимального страхового внеску.

Підприємці на загальній системі оподаткування самі за себе формують та подають до податкової інспекції за місцем обліку звіт з ЄСВ у термін до 10 лютого року, наступного за звітним.

Крім того, слід звернути увагу на те, що протягом року підприємці-загальники сплачують авансові платежі з ЄСВ: до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня та до 15 листопада в розмірі 25 % річної суми внеску, визначену податковим органом для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб.

Суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний рік до 10 лютого року, наступного за звітним, на підставі даних річної податкової декларації.

За найманих працівників підприємець-загальник повинен сплачувати внесок щомісяця не пізніше 20 числа.

«До речі, з  початку 2014 року до ДПІ у м. Чернігові  надійшло 396 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, або 103% до планових показників», - повідомила начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску ДПІ у м. Чернігові Галина Мушенок.

Нагадуємо, що звітність з ЄСВ можна подавати в електронному вигляді. Для цього потрібно скористатися електронним цифровим підписом, який видається у відділі  реєстрації користувачів, що діє в ДПІ у м.Чернігові. (вул. Кирпоноса, 28, каб.14, телефон для довідок 77-49-27).

Детальніше про електронне звітування можна дізнатися на сайті Міністерства доходів і зборів (http://www.acskidd.gov.ua/).

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини