Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:09:57

Діяльність підприємств оптової торгівлі Чернігівської області у 2013 році

14.05.2014   14:04

Упродовж 2013 року оптовими підприємствами області реалізовано товарів на 6,6 млрд.грн.

Основним джерелом формування оптового товарообороту залишається  торгівля непродовольчими товарами, частка яких становила понад 77%, а обсяг продажу – 5,1 млрд.грн.

У торгівлі непродовольчими товарами помітне місце займали гумові шини та камери, газойлі (дизельне пальне), кукурудза, добрива та сполуки азотні, засоби автотранспортні вантажні, препарати фармацевтичні, бензин моторний.

З продовольчих товарів, яких було продано на 1,5 млрд.грн., найбільш активно здійснювалася  торгівля молочними продуктами (включаючи масло та сири), шоколадом та кондитерськими цукровими виробами, цукром, пивом, борошном.

Більше половини (56%) обсягу реалізованих товарів були вітчизняного виробництва (у 2012р. – 63%). З них частка продовольчих товарів українського виробництва становила 93%, непродовольчих – 45%.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини