Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:43:00

Платники Чернівщини отримають з бюджету понад 4 млн. податкової знижки

09.05.2014   08:21

Для отримання податкової знижки жителі області з початку року подали 3,8 тис. декларацій про майновий стан і доходи.

За словами фахівців Головного управлінні Міндоходів у Чернігівській області, їм буде повернуто з бюджету 4,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

Сьогодні з цієї суми платники вже отримали понад 2,7 млн.грн., з яких переважна більшість – у зв‘язку з витратами на навчання.

Нагадаємо, громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, можуть подати декларацію протягом всього року. Звертаємо увагу, що, якщо платник не скористається в 2014-му правом на податкову знижку за 2013-й рік, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Останні новини Чернігівщини

Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11

Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини