Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 21:42:44

Майже 145 млн. грн. платники Чернігівщини сплатили до загального фонду Держбюджету

08.05.2014   08:26

До загального фонду державного бюджету в квітні 2014 року платники податків Чернігівщини сплатили 144,5 млн. грн. податків та зборів, а це на 7,6 млн. грн. перевищує минулорічні надходження.

Левову частку надходжень до казни забезпечено за рахунок плати за надра - 99,8 млн. грн., податку на додану вартість - 32,4 млн. грн. та податку на прибуток, якого надійшло у квітні 6,7 млн. грн.

Також треба відзначити значні надходження єдиного соціального внеску, якого у квітні надійшло 250,8 млн. грн. Навіть в порівнянні з попереднім місяцем збільшено надходження внеску на 21,2 млн. грн.

За словами начальника координаційно-моніторингового управління Анатолія Гродзіцького, зусилля Головного управління Міндоходів у Чернігівській області направлені на забезпечення якісного виконання завдань, новий рівень обслуговування сумлінних платників, скорочення «тіньового» сектору та прийняття дієвих засобів для повного залучення їх до сплати в бюджет.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.