Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 04:10:32

Кількісний та якісний склад найманих працівників Чернігівщини у 2013 році. ДОВІДКА

03.05.2014   10:05

На кінець 2013 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) було зайнято 215,4 тис. штатних працівників, серед яких більше половини (56,9%) становили жінки.

Жіноча праця більш поширена в поштовій та кур’єрській діяльності (88,4%), охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (83,8%), тимчасовому розміщенні й організації харчування та текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (по 80,5%), освіті (76,6%), фінансовій та страховій діяльності (73,6%). Традиційно чоловічими сферами прикладання праці залишалися металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (83,1%), будівництво (80,4%) та добувна промисловість і розроблення кар’єрів (78,9%).

Серед загальної кількості працівників молодь у віці 15-35 років становила 60,4 тис. (кожен четвертий працюючий). Більш пріоритетною сферою працевлаштування для молоді була фінансова та страхова діяльність, де частка зазначеної категорії працівників складала більше половини всіх працюючих.

Кожен шостий працівник отримував пенсію (35,4 тис. осіб). Дві третини працюючих пенсіонерів отримали пенсію по досягненню пенсійного віку, кожен четвертий – по інвалідності, решта – за вислугу років. Найчастіше праця пенсіонерів використовувалась у виробництві електричного устатковання (42,2%), операціях із нерухомим майном (32,1%), виробництві комп’ютерів, електричної та оптичної продукції (30,0%).

Кількість працівників із вищою освітою всіх рівнів (неповна, базова та повна вища освіта) становила 117,7 тис. осіб, або кожен другий працюючий. З повною вищою освітою працювало 67,6 тис. осіб, з них 1,5% – мали науковий ступінь. Працівники з повною вищою освітою переважали в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні (67,9% облікової кількості штатних працівників), наукових дослідженнях та розробках (60,2%), фінансовій та страховій діяльності (59,9%), освіті (56,6%).
 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини