Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:44:15

Про роботу промисловості області за січень–березень 2014 року

18.04.2014   12:57

У січні–березні 2014р. виробництво промислової продукції в області зросло на 0,7%.

У добувній промисловості виробництво склало 91,0%, у переробній промисловості – 105,1%, із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 101,0%.

У переробній промисловості збільшення обсягів відбулося на підприємствах машинобудування (на 18,8%), металургійного виробництва (на 12,6%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів (на 7%).

Серед окремих видів продукції суттєвий приріст одержано у виробництві соняшникової нерафінованої олії, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, вогнегасників, пожежних машин, автобусів. Більше вироблено вершкового масла (на 17,6%), жирних сирів (на 4,5%), йогуртів та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків (на 4,2%), ковбасних виробів (на 12,4%), паперу та картону (на 6,2%), верстатів для оброблення деревини (на 8%).

Водночас, серед підприємств переробної промисловості порівняно із січнем–березнем 2013р., спостерігалося зниження випуску обробленого рідкого молока, борошна, круп, хліба та виробів хлібобулочних. Менше вироблено взуття, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, ручних інструментів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".