Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 13:47:44

Прибирати Стрижень за 1,7 мільйона буде фірма, яка минулого року спалилася на розіграші

12.04.2014   09:58Агенцiя

Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради 1 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія ПМК-55» на першу чергу розчищення русла річки Стрижень в Чернігові за 1,74 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Стрижень розчищатимуть на ділянці від проспекту Перемоги до вулиці Гетьмана Полуботка, це близько півкілометра річки. До кінця року коштом місцевого бюджету, тут мають розчистити ділянку від сміття, вийнятий ґрунт вивезти, укоси закріпити монолітним бетоном, на лівому березі реконструювати пішохідну доріжку, влаштувати освітлення, аварійні дерева видалити, натомість засіяти багаторічні трави.

У зв’язку з тим, що р.Стрижень знаходиться в межах охоронної археологічної зони, проектом також передбачається кошти на археологічні вишукування, сума не уточнюється.

Будівельна компанія «ПМК-55» належить однойменному ТОВ, власником якого у свою чергу є ТОВ «Концерн Водполімер». Засновниками цієї фірми є родина Усів: Олександр Ус, Володимир Ус та Сергій Ус. Фірма заснована у лютому 2012 р., раніше вигравала тільки один тендер – на розвиток мережі водопроводу м.Семенівка Чернігівської області за 2,19 млн грн. Натомість минулого року фірма розіграла тендер будівництво водогону для Бахмацької ЦРЛ за 2,05 млн грн. з компанією «Будпласт – 2», співвласниками котрої раніше також були Сергій Ус та Олександр Ус.

Цього розу єдиним конкурентом «ПМК-55» була чернігівська філія ТОВ «Еліт Коттедж Компані» Володимира Алєксєєнка та Андрія Каптюра, яке за останні шість років тендерів не вигравало.


http://nashigroshi.org/2014/04/12/prybyraty-stryzhen-za-17-miljona-bude-firma-yaka-mynuloho-roku-spalylasya-na-rozihrashi/
 

Останні новини Чернігівщини

7 січня: цей день в Україні і світі

7 січня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини