Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 03:01:41

У День відкритого декларування на Чернігівщині зустрілись творчість, спорт та громадянський обов’язок

09.04.2014   11:11

В Центрах обслуговування платників податків на Чернігівщині 8 квітня особливо людно – проходить Всеукраїнська Акція «День Відкритого Декларування 2014».

Громадяни, серед яких багато відомих людей, декларують доходи, жваво спілкуються з податківцями та отримують подарунки: буклети та брошури з питань декларування.

Цього дня завітали до податкових інспекцій відомі люди Чернігівщини: видатні спортсмени, знані музиканти, творчі люди, громадські та державні діячі.
 
Неабияку зацікавленість у відвідувачів Чернігівського району викликала можливість не тільки подати декларацію, а ще й познайомитись з відомою письменницею. Лауреат українсько-німецької премії імені Олеся Гончара, обласної премії імені М.Коцюбинського, член спілки письменників України  Олена Печорна також прийшла задекларувати свої доходи.

Приваблива письменниця в яскравій українській вишиванці одразу привернула увагу відвідувачів. Радо відгукнувшись на запрошення податківців, Олена принесла з собою власні твори – романи «Грішниця» та «Кола на воді», які вже стали бестселерами. Особисто подаючи приклад іншим, вона  відверто спілкувалася з людьми, які теж прийшли задекларувати доходи.  

Зокрема, пані Олена відзначила: «Я звичайна людина, яка добре знає життя сільських трударів, якою важкою працею дістається кожна копійка. У своїх творах пишу про людей і для людей, створюю такі образи, які відображають реалії нашого життя. Проте дарую читачам надію у тому, що дива трапляються, а мрії здійснюються. Саме тому щиро сподіваюся, що декларуючи доходи, запрошую всіх громадян виконати свій обов’язок, дбати про добробут рідного краю, допомогти державі у цей нелегкий час. Отже, тобі Україно, я декларую!».

А мешканці міста цього дня отримали приємну нагоду подати декларацію разом з видатним спортсменом. Це заслужений майстер спорту України  з біатлону, призер Чемпіонату світу чернігівець Андрій Дериземля. Андрій впевнений, що добробут всієї держави залежить від самосвідомості кожного її громадянина. Отже власним прикладом закликав земляків долучитись до спільної акції. Чернігівці також побачили, як декларують свої доходи відомий діяч мистецтв України, головний диригент Чернігівського симфонічного оркестру «Філармонія» Микола Сукач і заслужений тренер України з біатлону Микола Зоц.  

До кінця кампанії декларування залишилися небагато часу. Запрошуємо громадян, які у 2013 році отримали доходи, що підлягають декларуванню, виконати свій конституційний обов’язок до 1 травня 2014 року - подати декларацію та сплатити належні суми податку!

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.