Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 08:06:58

Нові можливості іпотечного кредитування обговорили в облдержадміністрації

14.10.2011   06:49

13 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду, на якій було обговорено нову Програму рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах, яку впроваджує Державна іпотечна установа.

Відкриваючи нараду, Станіслав Прокопенко зазначив, що для розв’язання житлової проблеми в області необхідно не тільки нові будівельні технології, а й застосування спеціальних фінансових механізмів. На сьогодні в регіоні на квартирному обліку перебуває 19,5 тисяч сімей. Налічується 140 недобудованих будинків.

На думку представників Державної іпотечної установи, прискорити темпи завершення будівництва значної кількості недобудованого житла у Чернігівській області можна за допомогою Програми рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах. Ця програма дозволила розпочати втілення важливої задачі сьогодення – завершення будівництва об’єктів житлового призначення та відновлення ринку іпотечного кредитування населення України.

Як зазначалося, з початку року Державна іпотечна установа вже профінансувала забудовників на суму понад 400 млн. грн. через банки-партнери. Ставка рефінансування для банків складає 11% річних. Географія об’єктів розповсюджується всією територією України. Більшість об’єктів буде введено в експлуатацію в цьому році, загальна площа житла в них становить 250 тис. кв. м.

Представники будівельної галузі та банківського сектору Чернігівщини визнали Програму цікавою та раціональною. Пропозиції щодо участі в ній будуть узагальнені головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини