Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:39:56

Розглянуто хід проведення весняно-польових робіт в господарствах області

03.04.2014   18:24

3 квітня заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов провів нараду з питань проведення весняно-польових робіт у поточному році. У нараді взяли участь керівники служб та установ агропромислового комплексу області.

Звертаючись до присутніх, Костянтин Лубенцов зазначив, що погодні умови дозволяють аграріям розпочати посівну кампанію раніше, ніж у попередні роки. Для забезпечення матеріально-технічного стану посівної кампанії вже чимало зроблено, але на проведення весняно-польових робіт також впливає політична ситуація в країні, зокрема військовий призов. Суспільство чекає змін, тому необхідно спільно напрацювати шляхи вирішення складних завдань.

Під час засідання було обговорено широке коло питань, які стосувались підживлення озимих культур, підвищення якості родючості грунту, охорони і контролю за використанням земель, якості насіннєвого матеріалу, важливості застосування мікробних препаратів для підвищення ступеня засвоєння мінеральних добрив рослинами, прогнозування появи на полях шкідників та хвороб рослин, розробки проектів землеустрою, забезпечення аграріїв пально-мастильними матеріалами та технікою.

Як зазначалось, на сьогодні аграрії Чернігівщини вже посіяли ярих зернових на 9,8% площ (84,5 тис га), в тому числі ранніх зернових – 100% (64,5 тис. га), соняшнику – 6% (6,8 тис. га), цукрового буряку 8,1% (0,5 тис. га). Добрі темпи по посіву склалися в Куликівському, Щорському, Бахмацькому та Менському районах області.

Цьогоріч сільськогосподарськими культурами планується засіяти 1161 тис. гектарів, що на 3,1 тис. гектарів більше, ніж у минулому році.

Майже всі озимі культури знаходяться у доброму стані. Наразі сільгоспвиробники вже повністю завершили їх перше підживлення.

Для вчасного і ефективного проведення комплексу весняно-польових робіт всі товаровиробники забезпечені в достатній кількості мінеральними добривами, насінням ярих культур високих репродукцій, пально-мастильними матеріалами та сільськогосподарською технікою.

На завершення наради, Костянтин Лубенцов закликав до активної роботи всіх, хто працює над забезпеченням продовольчої безпеки регіону. На його переконання, у Чернігівщини є всі можливості зайняти лідируючі позиції з виробництва багатьох видів сільськогосподарської продукції.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ