Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 12:03:37

Більше третини всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

03.04.2014   07:26

Про роботу промисловості м.Чернігова за січень–лютий 2014 року

За січень–лютий 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 965,3 млн.грн., що складає 43,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше третини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 19% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 7,7% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,3% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 2,5% – виробництво гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 62,5%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 3,3 тис.грн. (по області – 2,1 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 97,6 млн.грн., або 10,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (37,7%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (29,9%), виробництва харчових продуктів та напоїв (20,3%).

Порівняно із січнем–лютим 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, постільної білизни, окремих видів швейних виробів, паркету щитового, машин і апаратів фільтрувальних або очищувальних для рідин, меблів для сидіння; менше – взуття, паперу та картону, ящикових піддонів, інструментів ручних, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–лютому минулого року, вироблено м'яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, кисломолочних продуктів, жирних сирів, пряників та виробів аналогічних, вод натуральних мінеральних газованих; менше вироблено м'яса великої рогатої худоби замороженого, оселедців солоних, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, борошна та круп, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, напоїв безалкогольних.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини