Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:33:42

Чернігівська область має незначний обмін мігрантами з країнами світу

31.03.2014   10:27

Міждержавний рух населення області у 2013 році

У 2013 році потік міждержавної міграції склав 3% загального обсягу і мав суто «іміграційний характер»: кількість прибулих (727 осіб) в нашу область із інших держав у 3,4 раза перевищила кількість вибулих (214 осіб) за кордон.

Домінуючим є обмін мігрантами з країнами колишнього СРСР (85% прибулих і 60% вибулих). Найбільше – з Російською Федерацією, звідки приїхали 366 осіб, а виїхали – 85 осіб.

Серед інших країн, традиційно популярними були Німеччина та Ізраїль, з якими склалося найбільше міграційне скорочення (відповідно 23 та 9 осіб), з В’єтнамом – приріст (18 осіб).

Географія міграційного обміну була досить широкою: Австрія, Бельґія, Велика Британія, Франція, Чехія, Аргентина, Куба, США, Чілі, Йорданія, Ліван, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Сирійська Арабська Республіка, Алжир, Єгипет, Лівія, Ніґерія, Туніс та інші.

Характеристика статевого співвідношення емігрантів та імігрантів свідчить про перевагу чоловіків у потоці прибулих – 52,4%, а в потоці вибулих вища частка жінок – 58,9%.
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини