Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 08:02:15

Кожне восьме підприємство харчової промисловості Чернігівщини займалося інноваційною діяльністю

14.10.2011   06:26

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості області. За 2010 р. вони реалізували майже половину загального обсягу продукції промисловості. Частка продукції підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів області в Україні незначна (2,9%).

При цьому в області виробляється 7,7% від загального обсягу в Україні макаронних виробів,  8% жирних сирів, 7% вершкового масла, 4,5% етилового неденатурованого спирту, 2,2% цукру бурякового тощо.

У цій галузі зайнято 11,7 тис. осіб, або майже чверть (24,7%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

На розвиток підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів із початку 2011 р. спрямовано 161 млн.грн. інвестицій в основний капітал (52,6% усіх інвестицій промисловості). Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 47,2 млн.дол. США, або 48% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне восьме підприємство харчової промисловості упродовж 2010 р. займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 4 нових технологічних процеси та освоєно виробництво 2 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 985 млн.грн. (18% загального обсягу продукції), 36,8% якої відвантажено за межі України.

З початку року підприємства харчової промисловості реалізували продукції на суму 3,8 млрд.грн. За цей період суттєво зросло виробництво соняшникової олії, жирних сирів, макаронних виробів, цукру тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини