Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 12:37:05

Сучасні IT-технології допомагають комфортно спілкуватися з органами Міндоходів

27.03.2014   09:11

Розвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі.

Впровадження нових електронних сервісів - це  надання на безоплатній основі електронних послуг платникам податків з використанням глобальної мережі Інтернет.

Максимально електронізований процес адміністрування  податків та зборів. З початку 2014 року уже безкоштовно видано  6,6 тисяч електронних ключів, за допомогою яких платник зможе спілкуватися з органами Міндоходів в режимі реального часу. До речі, процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин. Варто зазначити, що ключ електронного цифрового підпису можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. На сьогодні на Чернігівщині розміщено чотири таких пункти - у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та  Менській ОДПІ.

Активно застосовуються і нові системи дистанційного обслуговування.

Зокрема, при Міністерстві доходів і зборів функціонує сервіс «Пульс», який гарантує оперативне вирішення питань, допомагає усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами, а також ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність.

Важливим є створення сприятливих умов для ін¬вестиційного клімату. Для цього підприємствам з іноземними інвестиціями Міністерство запровадило сервіс щодо аналізу моделей господарських операцій, що допоможе уникнути податкових ризиків.

Необхідність впровадження такого сервісу на часі. Адже як у вітчизняних підприємств, так і в інвесторів основною метою діяльності є одержання максимального прибутку. При цьому традиційно використовується побудова бізнес-схем, що передбачають податкову оптимізацію. Однак, через відсутність знань податкового законодавства часто інвесторам складно зрозуміти, за  якими рамками оптимізація стає порушенням.
Тож, аби уникнути непорозумінь, органи Міндоходів пропонують заздалегідь проаналізувати модель господарських операцій.

Довідково: У минулому році капітальні інвестиції в області зросли порівняно з попереднім роком на 1 % і склали майже 2,6 млрд. грн. Чернігівщина увійшла у п’ятірку регіонів України, у яких відбулося зростання інвестицій. На даний час в області працюють інвестиції з 41 країни світу.
 

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини