Дорогу біля кордону з Білоруссю планують реконструювати за 810 мільйонів
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 14 березня уклала угоду з ДП «Укрдіпродор»
В рамках угоди будуть виконані проектні роботи з реконструкції міжнародної автомобільної дороги державного значення М01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі /на Гомель/ на ділянці км 197+790 – км 224+326.
Вартість угоди складає 5,95 млн грн.
Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Реконструкцію ділянки автодороги планують розпочати у 2016 році. Розрахункова вартість робіт становить 810 млн грн.
Ділянка, що підлягає реконструкції закінчується на пропускному пункті Нові Яриловичі, який веде до Гомеля в Білорусі.
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.