Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:59:39

Дитячі меблі виготовляють засуджені Менської виправної колонії № 91

25.03.2014   13:49Агенцiя

Замовляючи дитячі меблі, багато батьків звертають увагу не тільки на безпеку матеріалів, з яких вони зроблені, а й на зручність використання, і звичайно ж дизайн.

Тому, підприємство Менської виправної колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області останнім часом активно розвиває меблеве виробнитво, особливо виготовлення дитячих меблів.

«Ми виробляємо шкільні меблі та дитячі меблі: меблі для дошкільних установ, зокрема меблі для дитячих садів. Останнім часом виготовили декілька замовлень для дитячих закладів Менського району», - розповідає директор підприємства Менської виправної колонії № 91 Олександр Крищенко.

У дитсадку до дитячих меблів особлива вимога ... меблі для дитсадка повинні бути і зручними, і красивими, яскравими, і безпечними, і міцними, і звичайно екологічними, що в останні роки стало актуально!

Відповідаючи на ці вимоги: барвисте забарвлення, сучасний дизайн – ось підхід у виробництві дитячих меблів Менської виправної колонії № 91.
Так, освоївши виготовлення столів, стільців, ліжок, силами спеціалістів підприємства розроблено та впроваджено у виробництво стіл дитячий для гри та годування.

Функціональність і зручність використання забезпечується не за рахунок обсягу виробу, а за рахунок раціонального рішення композиції, оптимального розміру і продуманої комплектації.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини