Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 листопада, 01:36:29

За січень-лютий 2014 року фінінспектори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат майже на 4 млн грн.

18.03.2014   10:28Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-лютого 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, майже на загальну суму 4 млн грн.

Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ і організацій та підприємств додатково надійшло 1,5 млн грн.

Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 2,4 млн грн.

До суду пред»явлено 8 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 0,5 млн грн.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини