Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 13:29:01

Стан розрахунків за енергоносії розглянуто на селекторній нараді

04.03.2014   10:22

Питання стану розрахунків за спожиті енергоносії в Україні розглянули на селекторній нараді, яку 3 березня провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман. Від Чернігівщини у нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Звертаючись до присутніх, Володимир Гройсман акцентував увагу на необхідності реформ у місцевому самоврядуванні, спрямованих на децентралізацію влади і передачу більших повноважень органам влади на місцях.

Інформуючи Віце-прем’єр міністра України про стан розрахунків за спожиті енергоносії на Чернігівщині, Віктор Геращенко зазначив, що підприємствами теплоенергетики з початку року спожито природного газу на суму 105 млн грн. Загальний рівень розрахунків становить 41,4%, що викликано заборгованістю споживачів за використану теплову енергію та невідшкодуванням різниці в тарифах на теплову енергію за 2012-2014 роки на суму близько 183 млн грн.

Платежі за спожитий природний газ безпосередньо населенням склали 65,6%, установ, які фінансуються з державного бюджету - 117,1%, з місцевих бюджетів - 98,2%.

Рівень сплати всіх категорій споживачів за електричну енергію у 2014 році складає 93%, в тому числі підприємствами житлово-комунального господарства - 84,3%, організаціями та установами, що фінансуються з державного бюджету - 54%, організаціями та установами, які фінансуються з місцевих бюджетів - 75,3%.

По завершенню наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій, установ області та наголосив на необхідності забезпечення резервних запасів пально-мастильних, інших матеріалів, покращення розрахунків за спожиті енергоносії, посилення контролю за об’єктами енергопостачання.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.