Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:35:16

Стан розрахунків за енергоносії розглянуто на селекторній нараді

04.03.2014   10:22

Питання стану розрахунків за спожиті енергоносії в Україні розглянули на селекторній нараді, яку 3 березня провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман. Від Чернігівщини у нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

Звертаючись до присутніх, Володимир Гройсман акцентував увагу на необхідності реформ у місцевому самоврядуванні, спрямованих на децентралізацію влади і передачу більших повноважень органам влади на місцях.

Інформуючи Віце-прем’єр міністра України про стан розрахунків за спожиті енергоносії на Чернігівщині, Віктор Геращенко зазначив, що підприємствами теплоенергетики з початку року спожито природного газу на суму 105 млн грн. Загальний рівень розрахунків становить 41,4%, що викликано заборгованістю споживачів за використану теплову енергію та невідшкодуванням різниці в тарифах на теплову енергію за 2012-2014 роки на суму близько 183 млн грн.

Платежі за спожитий природний газ безпосередньо населенням склали 65,6%, установ, які фінансуються з державного бюджету - 117,1%, з місцевих бюджетів - 98,2%.

Рівень сплати всіх категорій споживачів за електричну енергію у 2014 році складає 93%, в тому числі підприємствами житлово-комунального господарства - 84,3%, організаціями та установами, що фінансуються з державного бюджету - 54%, організаціями та установами, які фінансуються з місцевих бюджетів - 75,3%.

По завершенню наради, Віктор Геращенко звернувся до керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, організацій, установ області та наголосив на необхідності забезпечення резервних запасів пально-мастильних, інших матеріалів, покращення розрахунків за спожиті енергоносії, посилення контролю за об’єктами енергопостачання.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ