Розглянуто поточну ситуацію в господарському комплексі області
3 березня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, установ та організацій області, на якій розглянули поточну ситуацію в господарському комплексі області.
Питання, що були обговорені, стосувались наявності пально-мастильних матеріалів, розрахунків за енергоносії, забезпечення прав мешканців гуртожитків, контролю за роботою перевізників, стану об’єктів будівництва, ремонту доріг загального користування, облаштування залізничних переїздів, тарифів на пасажирські перевезення, виплати заборгованості по заробітній платі.
За результатами наради Віктор Геращенко дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів забезпечити стале функціонування всіх галузей життєдіяльності регіону.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression