Турботи комунальників
До завершення опалювального сезону залишається ще півтора місяці і навіть тепла, як на лютий, погода — не привід зменшити увагу до проблем житлово-комунальної сфери.
Стала робота систем життєзабезпечення області — один із стабілізуючих суспільство факторів. А надто в умовах непростої соціально-економічної ситуації, що склалася в останні кілька місяців в державі. Саме тому велика увага сьогодні прикута до сфери житлово-комунального господарства.
Економія енергоносіїв, на думку комунальників, стала можливою завдяки активному впровадженню енергоефективних технологій. Так, торік на Чернігівщині було модернізовано 26 блочно-модульних котелень, 12 з них працюють на місцевих видах палива — це пелети та тріска.
І хоча до завершення опалювального сезону залишається ще півтора місяці, та комунальники вважають, що вже сьогодні час подбати про майбутній ремонтний період, адже система комунікацій, особливо в районах, потребує негайної заміни.
На жаль, заміна мереж і надалі залишається проблемою, адже державних коштів на цю статтю видатків не передбачено, а відповідні підприємства не мають достатньої кількості обігових коштів, для комплексного вирішення цього питання. Комунальники ж сподіваються на те, що запрацює обласна програма.
Викликають занепокоєння і наявні в області близько 700 об’єктів незавершеного будівництва, котрі могли б вирішити чимало комунальних проблем регіону.
http://chodtrk.com.ua/?p=13497
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.