Олександр Шкурат очолив комунальне шляхо-будівельне підприємство
Олександра Шкурата призначено на посаду директора комунального шляхо-будівельного підприємства Чернігівської міської ради.
На розширеній нараді його представив міський голова Олександр Соколов.
Шкурат Олександр Володимирович 1967 року народження.
Депутат Чернігівської міської ради п’ятого та шостого скликань, очолює постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку. До призначення на посаду працював на приватному підприємстві «Балтика Трейд». Багато років займається громадською діяльністю, є почесним президентом Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О. Молодчого.
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: двоє чернігівців отримають компенсацію за пошкоджене житло, ще двоє — за знищене 09:16
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада затвердив чергові рішення комісій з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені / знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Наш обов’язок – пам’ятати: в обласному центрі вшанували жертв голодоморів 08:43
22 листопада до меморіального заходу біля П’ятницької церкви у Чернігові приєдналися представники державних органів, історики, молодь, громадські активісти та усі небайдужі.
Поліція документує наслідки чергової атаки рф на Чернігівщині, унаслідок якої постраждав рятувальник 08:20
Вночі та вранці 23 листопада російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками.
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.