Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:08:16

У минулому році область здійснювала зовнішню торгівлю товарами із 111 країнами світу

22.02.2014   16:55

Географічне розташування Чернігівщини на стику трьох держав створює чудові можливості для розширення торговельного потенціалу регіону.

За 2013р. обсяги експорту та імпорту товарів становили, відповідно,  555,1 млн.дол. США та 586,0 млн.дол. США. Порівняно з 2012р. експорт збільшився на 2,4%, імпорт – на 7,6%.

Лідерами в зовнішній торгівлі товарами  залишаються  Росія та Білорусь, які забезпечували  35% експортних і 38% імпортних поставок.

Чернігівщина успішно розвиває торговельні зв’язки з Іспанією, Азербайджаном, Туреччиною, Румунією, Італією, Казахстаном, Молдовою та Китаєм. На ці країни припадало 28% усього експорту.

В асортименті поставок до країн світу майже 45% припадало на папір та картон, зернові культури, понад чверть – на готові харчові продукти, текстильні матеріали та текстильні вироби, деревину й вироби з неї.

Найбільшими партнерами в імпорті товарів були: Німеччина, Польща, Індія, Китай, Бразілія, Італія та США, за рахунок яких формувалося 37% обсягу надходжень.

Основу товарної структури імпорту становили тютюнові вироби, каучук, гума, папір та картон, текстильні матеріали та текстильні вироби, пластмаси, полімерні матеріали, засоби наземного транспорту, крім залізничного, котли, машини, добрива.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ