Про інвестиції в економіку Чернігівської області
У 2013р. в економіку Чернігівщини іноземними інвесторами вкладено 25,5 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).
Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених в економіку області з початку інвестування, на 31 грудня 2013р. становив 128,6 млн.дол. США, що на 22,5% більше обсягів прямих інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу населення склав 120,9 дол. США.
Інвестиції надійшли із 41 країни світу. Майже третина (33,1%) загального обсягу інвестицій належить інвесторам із Німеччини. До найбільших інвесторів економіки області також входять: Кіпр, Польща, Литва, Російська Федерація, Вірґінські Острови (Брит.), Беліз, Італія.
Значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості (67,3% загального обсягу прямих інвестицій).
У підприємствах з оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів акумульовано 7,2% прямих інвестицій, що займаються транспортом, складським господарством, поштовою та кур’єрською діяльністю – 6,6%, що здійснюють операції з нерухомим майном – 5,0%.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.