Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 22:35:20

"Баланс" підтримує баланс інтересів бізнесу і держави

19.02.2014   08:16Агенцiя

В новому 2014 році Головне управління Міндоходів у Чернігівській області продовжує співпрацю з Чернігівським обласним осередком ВГО "Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс".

Днями у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету зібралися бухгалтери підприємств області, щоб обговорити проблемні питання ведення бізнесу, дізнатися про новини податкового законодавства, які набрали чинності з 01 січня цього року, та визначити напрямки подальшої співпраці.

Відкриваючи чергове засідання клубу, голова Чернігівського обласного осередку Людмила Волковинська наголосила, що це клуб «живого» спілкування. І тому важливо, щоб бухгалтери висловили свої проблеми, поставили запитання. А фахівці контролюючих структур нададуть компетентні роз’яснення, відповіді та консультації з питань податкового законодавства.

«Засідання клубу сприяють підвищенню професійного рівня бухгалтерів, їх навчанню, допомагають у прийнятті управлінських рішень. Основним питанням цього засідання - податок на прибуток підприємств, декларація з ПДВ за січень 2014», – зазначила Людмила Волковинська.

Оскільки найбільшу зацікавленість викликає практичне застосування теорії, заступник начальника управління - начальник відділу податку на прибуток управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Тамара Пищур у своєму виступі звернула увагу на новаціях, які сталися останнім часом з податку на прибуток, надала роз’яснення деяких норм податкового законодавства, які у подальшому допоможуть уникнути помилок.

Зокрема, вона нагадала присутнім, що платники податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією повинні подавати до територіальних органів Міндоходів річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України). Граничний термін подання декларації з податку на прибуток за 2013 рік – 3 березня 2014 року. Мінюстом України Наказом Міндоходів України затверджено нову форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

За словами Тамари Пищур, подання звітності до Міндоходів електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носях, а також їх зберігання.

Семінар відвідало близько ста бухгалтерів з міста та області. Така зацікавленість представників бізнесу до засідань «Бухгалтерського клубу Баланс» пояснюється тим, що під час спілкування можна одержати компетентну відповідь на поставлені запитання чи підказку для розв’язання практичної проблеми.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.