Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 22:25:09

На Чернігівщині кількість виданих електронних ключів від Міндоходів зросла майже у 4 рази

15.02.2014   08:39

Як повідомили у відділі реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Чернігівській області Управління (центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів, протягом січня 2014 року кількість виданих цифрових підписів зросла майже у 4 рази порівняно з відповідним періодом минулого року. Користувачам безкоштовно видано 6,6 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Майже в 4 рази зросла і кількість клієнтів центру. Якщо у січні минулого року його послугами скористалася 1,3 тис платників, то цього року їх кількість вже сягнула 5,2 тисяч.

Як свідчить статистика, найактивнішими користувачами залишаються фізичні особи-підприємці та громадяни – майже 4,4 тис. осіб. За перший місяць року їм видано 4,7 тис. електронних ключів. Юридичних осіб нараховувалося значно менше – 839, які отримали 1,8 тис. ключів. Ці платники вже оцінили всі переваги систем електронного звітування.

Нагадаємо, що з 1 січня поточного року Акредитований центр сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. За словами фахівців, такий формат криптографічних повідомлень унеможливить підробку ключів та посилить захист інформації від сторонніх осіб.

Наголошуємо, що для зручності користувачів всі сертифікати, які були отримані ними до 1 січня 2014 року, також є дійсними протягом 2 років з моменту їх отримання.

У зв’язку з нововведеннями Міндоходів розроблено нові форми реєстраційних документів, які можна завантажити з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів http://www.acskidd.gov.ua.
Слід зазначити, що отримати безкоштовний електронний підпис можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів, яких на сьогодні в Чернігівській області діє чотири віддалених пункти - у центрах обслуговування платників податків ДПІ м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській та Менській ОДПІ.

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.