Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 квітня, 03:52:52

Чернігівщина приваблива для інвесторів

13.02.2014   15:01

В економічному зростанні та благополуччі країни значну роль відіграють іноземні інвестиції, вони дають можливість вирішувати важливі соціально-економічні питання.

У Чернігівську область вкладали свої кошти інвестори з 41 країни світу. До основних країн-інвесторів входять Російська Федерація, Литва, Італія, Австрія, Вірґінські острови, Беліз. Значний капітал внесено інвесторами з Німеччини, Польщі та Кіпру.

Так, у 2013 році 4 підприємства області збільшили статутний фонд за рахунок залучених інвестицій на 4,7 млн. доларів.

Найбільш активно освоїли капітальні інвестиції в м. Чернігові, Прилуках, Бобровицькому, Борзнянському, Прилуцькому та Ічнянському районах.
Лідируючі позиції за обсягами залучених інвестицій традиційно утримує сільське господарство, промисловість.

В цілях збереження інвестиційного потенціалу регіону Головним управлінням Міндоходів у Чернігівській області продовжується робота щодо надання суб’єктам господарювання допомоги з роз’яснення норм чинного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини