Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 19:34:17

Чернігівська митниця Міндоходів у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів

10.02.2014   08:13

«Чернігівська митниця Міндоходів працює над створенням максимально комфортних умов для здійснення зовнішньоекономічних операцій доброчесними суб’єктами господарювання-сумлінними платниками податків», - зазначив начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов під час зустрічі за «круглим столом» з представниками бізнес-спільноти регіону.

За його словами, минулого року завдяки впровадженню автоматизованої системи оцінки ризиків митниця у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів. Відсоток загальної кількості проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій у минулому році порівняно з попереднім роком зменшено з 5,6 % до 3,8 %.

Керівник митниці також зазначив, що найвагомішим досягненням останнього часу, спрямованим на вдосконалення процесів митного оформлення, є запровадження процедури електронного декларування. Минулого року у 1,5 рази збільшилась кількість суб’єктів ЗЕД, які застосовують електронну систему декларування. Це 157 підприємств (2012 р. - 104 підприємства). Нині на митниці в електронному вигляді оформлюється 100% митних декларацій.

Запровадження електронного декларування позитивно вплинуло на прискорення товарообігу, скорочення часу виконання митних формальностей. Середній час митного оформлення товарів на митниці становить 45 хвилин (митне оформлення експортних вантажів проводиться в середньому за 36 хвилин, імпортованих товарів - близько 1 години).

Один з найважливіших проектів - «митниця майбутнього», метою якого є прискорення та оптимізація процедур митного оформлення товарів та транспортних засобів у прикордонних пунктах пропуску, запровадження систем інтелектуальної відеоаналітики, систем зважування вантажних автомобілів та мікроавтобусів. Як пілотний проект минулого року був реалізований на митному посту «Нові Яриловичі». Міністерством доходів і зборів України запланована модернізація ще чотирьох автомобільних пунктів пропуску на кордоні Чернігівської області.

З метою вдосконалення визначення митної вартості Міністерством розробляються варіанти перенесення цієї процедури на стадію пост-аудиту. Міністерство приймає пропозиції від бізнесу щодо врегулювання зазначеного питання, - повідомив Олександр Іванов.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини