Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 16:48:54

Чернігівська митниця Міндоходів у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів

10.02.2014   08:13

«Чернігівська митниця Міндоходів працює над створенням максимально комфортних умов для здійснення зовнішньоекономічних операцій доброчесними суб’єктами господарювання-сумлінними платниками податків», - зазначив начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов під час зустрічі за «круглим столом» з представниками бізнес-спільноти регіону.

За його словами, минулого року завдяки впровадженню автоматизованої системи оцінки ризиків митниця у 1,5 рази зменшила кількість митних оглядів. Відсоток загальної кількості проведених митних оглядів до кількості оформлених митних декларацій у минулому році порівняно з попереднім роком зменшено з 5,6 % до 3,8 %.

Керівник митниці також зазначив, що найвагомішим досягненням останнього часу, спрямованим на вдосконалення процесів митного оформлення, є запровадження процедури електронного декларування. Минулого року у 1,5 рази збільшилась кількість суб’єктів ЗЕД, які застосовують електронну систему декларування. Це 157 підприємств (2012 р. - 104 підприємства). Нині на митниці в електронному вигляді оформлюється 100% митних декларацій.

Запровадження електронного декларування позитивно вплинуло на прискорення товарообігу, скорочення часу виконання митних формальностей. Середній час митного оформлення товарів на митниці становить 45 хвилин (митне оформлення експортних вантажів проводиться в середньому за 36 хвилин, імпортованих товарів - близько 1 години).

Один з найважливіших проектів - «митниця майбутнього», метою якого є прискорення та оптимізація процедур митного оформлення товарів та транспортних засобів у прикордонних пунктах пропуску, запровадження систем інтелектуальної відеоаналітики, систем зважування вантажних автомобілів та мікроавтобусів. Як пілотний проект минулого року був реалізований на митному посту «Нові Яриловичі». Міністерством доходів і зборів України запланована модернізація ще чотирьох автомобільних пунктів пропуску на кордоні Чернігівської області.

З метою вдосконалення визначення митної вартості Міністерством розробляються варіанти перенесення цієї процедури на стадію пост-аудиту. Міністерство приймає пропозиції від бізнесу щодо врегулювання зазначеного питання, - повідомив Олександр Іванов.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради 11:53

1 червня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання 69 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ