Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 23:18:12

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг та електроенергії у 2013 році. ДОВІДКА

10.02.2014   08:02

На кінець 2013 р. населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 122,2 млн.грн за спожиті житлово-комунальні послуги. Найбільшу частку боргу в грудні 2013р. становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 41,1%.

Разом з тим, за рік борги зменшилися на 9,5%. У 2013р. жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 722,3 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 101,7% нарахованих сум. У 2012 р. спожиті послуги були відшкодовані тільки на 96,9%.

Найвищий рівень оплати (109,7%) був у Куликівському районі, найнижчий – у Прилуцькому (90,4%). Менше, ніж нараховано, сплатили також жителі м.Прилук, Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського та Срібнянського районів.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у грудні 2013 р. становили 420,92 грн. (у грудні 2012 р. 472,59 грн.).

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували упродовж 3 місяців й більше 50,3% власників особових рахунків, за вивезення побутових відходів – 33,4%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 17,9%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11,5%, за газопостачання – 6,2%.

Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 8,6 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 1,9% користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).