Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 00:13:56

Проект бюджету м. Чернігова на 2014 рік розглянуто на спільному засіданні постійних комісій міської ради

29.01.2014   14:32

28 січня на спільному засіданні постійних комісій Чернігівської міської ради депутати розглянули питання порядку денного наступної 37-ї сесії міської ради "Про міський бюджет на 2014 рік", "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року "Про міський бюджет на 2014 рік" (37 сесія 6 скликання). У засіданні взяв участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров ознайомив присутніх з основними показниками річного бюджету м. Чернігова на 2014 рік. За проектом основний фінансовий ресурс сконцентровано на пріоритетних напрямках розвитку територіальної громади міста, зокрема: галузі освіти, охорони здоров'я, а також, житлово-комунальному господарстві, реалізації соціальних програм та цільових програм перспективного розвитку міста.

Зокрема, очікується деяка економія за рахунок знижки на газ у бюджетних установах, що дозволить спрямувати вивільнені кошти на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Крім того, на капітальний ремонт житлового фонду планується виділення коштів на 56 % більше, ніж у 2013 році.

За словами В. Бистрова, на 2014 рік запланована субвенція з державного бюджету у розмірі 10 млн. грн. Проте, цих коштів не вистачить на виконання найважливіших завдань розвитку міста, ремонт доріг, соціальних програм та ін. Крім того, недофінансування незахищених статей у 2013 році та існуюча заборгованість за минулий рік спонукають до пошуку шляхів збільшення надходжень до бюджету.

Під час обговорення проектів рішень депутати внесли свої зауваження та пропозиції. Міський голова Олександр Соколов висловив сподівання, що депутати уважно опрацюють запропоновані проекти рішень, адже місту потрібен базовий бюджет як стратегічний фінансовий документ життєдіяльності територіальної громади.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати