Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:17:21

Правом на податкову знижку скористалося майже 6 тисяч громадян Поліського краю

29.01.2014   12:10

Як повідомила заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків Головного управління Міндоходів Чернігівської області Наталя Кузнецова, своїм правом на отримання податкової знижки протягом 2013 року скористалося майже 6,0 тис. громадян області.

Загальна сума задекларованого до повернення податку становила понад 5,7 мільйонів гривень. Для порівняння: у 2012 році до органів Міндоходів області для отримання податкової знижки було подано на 334 декларації менше, а сума задекларованого до повернення податку на доходи фізичних осіб становила 5,2 мільйони гривень.

Здебільшого у 2013 році громадяни прагнули компенсувати витрати, понесені у зв’язку із оплатою навчання. За цим напрямом було подано більше 5,3 тисяч декларацій про майновий стан та доходи на загальну суму до повернення податку 4,9 мільйони гривень. Також було подано 214 декларацій користувачами іпотечних житлових кредитів – на 0,5 мільйонів гривень.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що скористатися правом на податкову знижку, як за навчання у ВУЗах, так й за іншими витратами, передбаченими статтею 166 Податкового кодексу України, можна до кінця 2014 року.

Для цього необхідно звернутися до органів доходів і зборів за місцем проживання та надати заповнену декларацію. Серед витрат, частина яких компенсується державою: сума процентів за користування іпотечним кредитом, витрати на допоміжні репродуктивні технології, вартість переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива, газу та інші.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини