Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:06:09

Підприємствам Чернігівщини відшкодовується ПДВ

22.01.2014   14:02

Питання адміністрування та відшкодування податку на додану вартість залишається актуальним для платників податків Чернігівщини. У 2013 році до відшкодування ПДВ заявили 116 підприємств, з них 9 – в автоматичному режимі.

Критеріям автоматичного відшкодування відповідали ПАТ “Слов’янскі шпалери”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ТОВ “Новофіл”, ТОВ “Провіант”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “ТФ “Кабель Україна”, ТОВ ПВКФ “Сяйво”, ТОВ “ПП“Чексіл-аріадна” і ПАТ “Чернігівський механічний завод”.

Сума заявленого до відшкодування податку становила 270,5 млн. грн., в тому числі «автоматом» - 207 млн. 325 грн. За 2013 рік відшкодовано ПДВ більше 273 млн.грн., з них в автоматичному режимі – більше 183 млн., що складає 67%.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року підприємства з позитивною податковою історією також отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Для них термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, буде скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання позитивного статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх трьох років декларували суми бюджетного відшкодування, своєчасно подають звітність, не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ, не перебувають у процедурі банкрутства, не мають податкового боргу та повинні платити своїм найманим працівникам щонайменше дві з половиною мінімальних зарплати.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ