Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 05:56:39

Чернігівщина веде підготовку до весняно-польових робіт

18.01.2014   16:05

17 січня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко провів селекторну нараду, на якій розглянули питання підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, діяльності Аграрного фонду, стану галузі тваринництва, та цінової ситуації на продовольчому ринку. У нараді взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло та керівники установ і організації агропромислового комплексу області.

У ході засідання були обговорені питання щодо стану забезпечення насінням ярих культур, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, необхідності першого підживлення рослин, розвитку тваринництва, державної підтримки сільгоспвиробників.

Олександр Шанойло, звертаючись до присутніх, повідомив, що стратегічним напрямком розвитку агропромислового комплексу області є тваринництво.

На сьогодні в області діють 42 доїльні зали. У 2013 році збудовано та реконструйовано 9 об’єктів молочного напрямку на 3,9 тис. корів.

Щодо підготовки до весняно-польових робіт, то Олександр Шанойло підкреслив, що прогноз обсягів посіву сільськогосподарських культур під урожай 2014 року по всіх категоріях господарств становить 1158,3 тис. га, що на 0,4 тис. га більше ніж у минулому році.

Наразі, 96,5% посівів знаходяться в доброму та задовільному стані. Сільгосппідприємствами підготовлено 15,6 тис. тонн кондиційного насіння, що складає 102% від потреби. Придбано 17,5 тис. тонн поживних речовин, мінеральних добрив, або 33% прогнозованої кількості. Звершується ремонт ґрунтообробної та посівної техніки.

Підсумовуючи, заступник голови облдержадміністрації поставив завдання керівниками відповідних підрозділів: не допустити зменшення виробництва сільськогосподарської продукції та підвищення цін на продовольчому ринку області.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.