Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:19:33

Чернігівщина веде підготовку до весняно-польових робіт

18.01.2014   16:05

17 січня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко провів селекторну нараду, на якій розглянули питання підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, діяльності Аграрного фонду, стану галузі тваринництва, та цінової ситуації на продовольчому ринку. У нараді взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло та керівники установ і організації агропромислового комплексу області.

У ході засідання були обговорені питання щодо стану забезпечення насінням ярих культур, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, необхідності першого підживлення рослин, розвитку тваринництва, державної підтримки сільгоспвиробників.

Олександр Шанойло, звертаючись до присутніх, повідомив, що стратегічним напрямком розвитку агропромислового комплексу області є тваринництво.

На сьогодні в області діють 42 доїльні зали. У 2013 році збудовано та реконструйовано 9 об’єктів молочного напрямку на 3,9 тис. корів.

Щодо підготовки до весняно-польових робіт, то Олександр Шанойло підкреслив, що прогноз обсягів посіву сільськогосподарських культур під урожай 2014 року по всіх категоріях господарств становить 1158,3 тис. га, що на 0,4 тис. га більше ніж у минулому році.

Наразі, 96,5% посівів знаходяться в доброму та задовільному стані. Сільгосппідприємствами підготовлено 15,6 тис. тонн кондиційного насіння, що складає 102% від потреби. Придбано 17,5 тис. тонн поживних речовин, мінеральних добрив, або 33% прогнозованої кількості. Звершується ремонт ґрунтообробної та посівної техніки.

Підсумовуючи, заступник голови облдержадміністрації поставив завдання керівниками відповідних підрозділів: не допустити зменшення виробництва сільськогосподарської продукції та підвищення цін на продовольчому ринку області.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.