Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:51:20

КРУ “взялося” за фонди

19.12.2011   15:33Агенцiя

За січень – листопад 2011 року Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області встановило фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 90,4 млн грн.

При цьому завдяки вжитим заходам відшкодовано втрат державних ресурсів на суму 51 млн грн.

А ще спеціалісти КРУ встановили, що понад 77 млн.грн. було використано всупереч чинного законодавства внаслідок закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти без проведення тендерних процедур.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами порушено 101 кримінальну справу, до адміністративної відповідальності притягнуто 849 посадових осіб, а до матеріальної – 26.

Сьогодні відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи завершуються ревізії Управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його виконавчих дирекцій та Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття та регіональних центрів зайнятості.

Крім того, триває планова ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності Пенсійного фонду України та його територіальних органів у частині правильності призначення пенсій, компенсацій і допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Якщо Ви володієте інформацією про факти необґрунтованої видачі документів, що слугували підставою для призначення згаданих пенсій, компенсацій та допомоги за період з 2009 по 2011 роки, звертаєтеся за номером (04622)4-12-74. „Телефон довіри” КРУ в Чернігівській області працює з 9.00 до 18.00 (у п’ятницю – до 16.45).

Прес-служба КРУ в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.