Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 18:45:12

Роздрібна торгівля області у січні–вересні 2013 року. ДОВІДКА

30.12.2013   08:21

У поточному році у сфері роздрібної торгівлі Чернігівської області відбувалося зростання обсягів продажу споживчих товарів населенню.

За даними державних статистичних спостережень обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі (без урахування ресторанного господарства), у січні–вересні 2013 р. на 8,7% перевищив рівень січня–вересня 2012 р. і становив 4792,4 млн.грн.

У структурі продажу переважали непродовольчі товари (53,1% роздрібного товарообороту торгової мережі). Їх було реалізовано на 2543,2 млн.грн., що перевищило обсяги січня–вересня 2012р. на 7,9%. Найбільше коштів населення витратило на бензин моторний (10,9% у товарообороті торгової мережі) та фармацевтичні товари (9,0%). Значні обсяги продажу традиційно припадали на автомобілі та автотовари, матеріали будівельні, дизельне пальне.

Продаж продовольчих товарів становив 2249,2 млн.грн., що на 9,7% більше, ніж рік тому. Продаж продуктів харчування (без продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) при цьому зріс на 18,4%, серед них найбільше – картоплі, цукру (в 1,9–1,5 раза більше), овочів, яєць, м’ясопродуктів, масла вершкового, круп та бобових, сиру сичужного, плавленого та кисломолочного, молока та продуктів молочних ( на 43,5%–18,4% більше).
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини