Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 09:25:07

Підсумки проведення обов’язкового технічного контролю машин в Чернігівській області у 2013 році

24.12.2013   08:14Агенцiя

19 грудня в Державній інспекції сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з інспекторами управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки та представниками суб’єктів господарювання, уповноважених проводити обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в Чернігівській області: ТОВ «Десна-Транс», ТОВ «Техноторг-Дон», ТОВ «Укр-Тест-Стандарт», ПП «Автоком-Сервіс» та ПП «Короптранс».

Начальник управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Чернін М.Б. доповів, що інспекторами управління протягом року постійно проводилася робота по інформуванню власників машин щодо порядку проведення обов’язкового технічного контролю. Результатом спільної з суб’єктами господарювання, уповноваженими проводити обов’язковий технічний контроль, роботи у 2013 році стало проходження обов’язкового технічного контролю понад 24 тисячами машин, що становить 64 % від загальної кількості машин, які підлягають його проведенню.

На нараді були розглянуті графіки здійснення контролю машин у 2014 році. В обговоренні проблемних питань активну участь взяли інспектори управління та представники уповноважених суб’єктів господарювання.
Підводячи підсумки наради, начальник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Кекух Віктор Федорович відзначив, що досягнуті результати – це результат співпраці працівників Держсільгоспінспекції, уповноважених суб’єктів господарювання та власників машин. При чому цей результат є далеко не ідеальним, що кожна машина з тих, що не пройшли техконтроль, несе у собі потенційну небезпеку життю людей та навколишньому природному середовищу.

Було наголошено на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю машин, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий 09:14

Будівництво нового корпусу дитячої музичної школи ім. Вільконського (вул. Мстиславська, 3-а) в Чернігові наближається до завершення. Об’єкт планують здати в експлуатацію вже навесні цього року.

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування 09:03

Алгоритм підготовки медичних закладів Чернігівщини до другого етапу реформування системи охорони здоров’я взяли за зразок ще кілька областей України. Позитивно оцінили напрацьоване у нашій області і фахівці Національної служби здоров’я.

“Один з пресвітлого роду Тарновських”

“Один з пресвітлого роду Тарновських” 08:39

24 січня до 155-річчя від дня народження Михайла Володимировича Тарновського в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулося відкриття виставки “Один з пресвітлого роду Тарновських”.

Лекція

Лекція "Бій під Крутами у січні 1918 року". ВІДЕО 08:34

25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання «Просвіта» відбулася лекція «Крути: історія та сьогодення».

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі

День Тетяни відсвяткували в філармонійному центрі 08:24

День Тетяни (Тетяни Водохресної) - свято, яке християни відзначають 25 січня. Цього дня у Чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся традиційний великий концерт, режисером, вокалісткою і ведучою якого, так само вже традиційно, виступила артистка центру, лауреатка міжнародних конкурсів Тетяна Олійник. Допомагав їй - ведучий Дмитро Обєдніков.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини