Завдяки працівникам Міндоходів Чернівщини припинена діяльність 10 підпільних цехів
Оперативними співробітниками Головного управління Міндоходів у Чернігівській області з початку року виявлено та припинено діяльність 10 підпільних цехів з нелегального виробництва товарно-матеріальних цінностей.

Про це повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів у Чернігівській області Олександр Ярошенко.
За його словами, з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на 2,3 млн.грн.. Зокрема, 670,4 дал. лікеро-горілчаних виробів – на 342,4 тис.грн.; 258,2 дал спирту – на 168,7 тис.грн.; понад 24,3 тисяч пачок тютюнових виробів - на 286 тис.грн.; 117,5 тонн паливно-мастильних матеріалів – на 1,1 млн.грн.; автомобілів - на 378,3 тис.грн..
За незаконне виготовлення, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів зареєстровано 29 кримінальних проваджень. Наразі, 16 - направлені до суду.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.