Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 03:17:08

Про особливості оподаткування заставного майна

06.12.2013   12:42

Особливості оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання банками заставного майна Міністерство доходів і зборів України затвердило узагальнюючу податкову консультацію, в якій роз'яснюються особливості оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання банками заставного майна.

Так, згідно з документом, для банківської установи припиняється право застави у разі звернення стягнення на предмет застави через набуття заставоутримувачем права власності на нього. Операція з оприбуткування об'єкта застави на баланс заставоутримувача згідно з податковим законодавством вважається операцією з придбання, тому подальші дії банківської установи з таким об'єктом є операціями з постачання власного майна, а не майна заставодавця.

Звернення стягнення на предмет застави шляхом його продажу банківською установою без отримання права власності на таке майно є операцією з постачання товару як для заставодавця, так і для банківської установи.

Узагальнюючою консультацією також роз'яснюються найактуальніші запитання, які виникають у платників податків під час операцій із заставним майном.
Детальніше ознайомитися із узагальнюючою податковою консультацією можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини