З 1 грудня мінімальна заробітна плата зросла до 1218 гривень
Відповідно до статті 7 Закону України «Про державний бюджет Українина 2013 рік», з 1 грудня 2013 року мінімальна заробітна плата у місячному розмірі становитиме 1218 гривень, у погодинному — 7 гривень 30 копійок.
При цьому максимальна величина доходів, на яку нараховується єдиний внесок, з грудня 2013 року становитиме 20706 гривень.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області нагадує, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та господарювання.
Роботодавець не має права встановлювати працівнику заробітну плату в розмірі нижче мінімального.
Останні новини Чернігівщини
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.