Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 04:24:56

Павлоградська фірма привезла школам Куликівського району вугілля, яке не гріє

02.12.2013   11:14Агенцiя

Суд зобов’язав ПП “Лібра-Трейд” повернути відділу освіти Куликівської районної державної адміністрації 151 тис грн., які освітяни переплатили за менш якісне вугілля.

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 20 листопада.

Куликівська РДА закупила у фірми кам’яне вугілля на 2012 рік – 50 тонн марки ДГР (0-200) за ціною 1560 грн. за тонну і 290 т вугілля АС (6-13) за ціною 1798 грн. за тонну. Загалом було куплено вугілля на 599 тис грн.

Фірма поставила вугілля, яке відрізнялося від заявленого на торгах. Лабораторний аналіз встановив, що теплота згорання поставленого вугілля по всіх школах та відділу освіти менше, ніж фірма вказала у документації. За даними Держфінінспекції, відділ освіти переплатив за вугілля 151 тис грн.

Голова відділу освіти Куликівської РДА Людмила Анюховська, яка прийняла це вугілля, оштрафована на 3 тис грн. У свою чергу “Лібра-Трейд” має повернути РДА 151 тис грн.

Засновником і директором ПП “Лібра-Трейд” (Павлоград, Дніпропетровська обл.) є Ігор Глуховченко. Статутний фонд підприємства становить 100 грн.

Наші гроші

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини