Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 04:23:58

Зарплата працівників на Чернігівщині у середньому становила 2558 грн.

30.11.2013   10:27

Заробітна плата в області в жовтні 2013 року

На підприємствах, установах та організаціях Чернігівщини (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) в жовтні 2013 р. працювало 213 тис. осіб.

Номінальна заробітна плата штатних працівників у середньому становила 2558 грн., що у відношенні до вересня п.р. складає 103,9% (в Україні – 100,7%), а до жовтня попереднього року – 107,9% (в Україні – 105,6%).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно жовтня 2012р. становив 109,5%.

За рівнем оплати праці наша область випереджала Тернопільську (2407 грн.), Херсонську (2432 грн.), Чернівецьку (2467 грн.) та Закарпатську (2542 грн.) області.

Більш оплачуваними в економіці області були працівники промислових видів діяльності – виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (5549 грн.), добувної промисловості й розроблення кар'єрів (4113 грн.), а також фінансової та страхової діяльності (3476 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур'єрської діяльності, виробництва електричного устаткування.
 

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини