Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 20:10:21

У Чернігові завершують будівельні роботи на двох об'єктах водовідведення

22.11.2013   12:11

Чернігівський міський голова Олександр Соколов ознайомився з ходом робіт щодо реконструкції і будівництва двох об'єктів водовідведення міста, що мають завершитися до кінця року. Йдеться, зокрема, про будівництво нової каналізаційно-насосної станції на Масанах та реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Ушинського.

За словами міського голови, нова каналізаційна станція враховує перспективи розвитку Масанів і розрахована на значну подальшу забудову мікрорайону. "Це питання перспективи. Ці питання мають вирішувати органи місцевого самоврядування, готуючи мережі до подальшої забудови", - сказав О.Соколов.

Будівництво станції на Масанах підвищить надійність і безперебійність функціонування системи водовідведення. Там встановлено дві сучасні енергоефективні насосні станції німецької фірми "Wilo-EMUport". Чернігів є другим містом в Україні, де впроваджуються технології такого рівня. Це обладнання відповідає європейським стандартам, не потребує постійної присутності обслуговуючого персоналу.

Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь повідомив, що загальна вартість проекту становить 16 млн. грн., з яких половину складає вартість обладнання, решта – це вартість матеріалів і будівельних робіт. Виконавцем, за проведеним тендером, є будівельна компанія "УкрСіверБуд". Станцію буде введено в експлуатацію до кінця цього року.

Також КП "Чернігівводоканал" завершує роботи з перекладання лінії каналізаційного колектора довжиною 700 м. Кілька років до цього колектор перебував в аварійному стані, за два попередні роки там було ліквідовано 4 серйозні аварії. Будівництво нового колектору ведеться з використанням сучасних матеріалів – поліетиленових труб, що не піддаються корозії, є стійкими до агресивних середовищ, і мають гарантійний термін експлуатації 50 років. Підрядником у виконанні будівельних робіт визначена корпорація  "Укртрансбуд", яка виграла тендер. Вартість матеріалів і будівельних робіт складає 6,4 млн. грн. О.Шкінь зазначив, що в Чернігові основну, найбільш проблемну, частину каналізаційного колектора вже реконструйовано.

Обидва проекти виконуються за кредитні кошти Світового Банку.

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини