Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 18:14:03

У Чернігівській міськраді розглянули фінансові плани комунальних підприємств на 2014 рік

21.11.2013   07:04

19 листопада комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності та посилення контролю за виконанням умов контрактів під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса розглядала фінансові плани комунальних підприємств міської ради на 2014 рік.

Керівники комунальних підприємств "Чернігівводоканал", "Новозаводське", "Деснянське", "ЖЕК-10", "ЖЕК-13" підводили попередні висновки виконання планів за 2013 рік і ознайомили членів комісії з основними показниками фінансових планів своїх підприємств на наступний рік.

Керівники комунальних підприємств прокоментували основні напрямки діяльності своїх підприємств за минулий рік, відзначили позитивні тенденції розвитку та визначили низку проблем, які потребують посиленої уваги щодо їх вирішення.

 Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь зазначив, що підприємство має кращі показники у порівнянні з іншими містами країни, зокрема, по втратах води та розмірах тарифів на послуги водопостачання та водовідведення – серед найнижчих по країні, втім, продуктивність праці на підприємстві - на високому рівні. За його словами, підприємство впевнено тримає позицію серед найкращих підприємств галузі країни.

 Проте, він зауважив, що для безперебійного забезпечення населення якісною водою та надання послуг водовідведення завданням найближчої перспективи підприємства є заміна застарілих водопровідних мереж міста. Підприємство також має приріст зобов`язань, пов`язаних із залученням кредиту Світового банку у 2009 – 2013 роках у сумі 154,8 млн. грн. для реалізації інвестиційної програми.

Керівники ЖЕКів проаналізували основні напрямки діяльності своїх підприємств за минулий рік щодо надання послуг з утримання та ремонту будинків та прибудинкових територій. Найгострішою проблемою вони вважають недостатнє фінансування, адже на утримання або капітальний ремонт житлового фонду не передбачено виділення коштів з державного бюджету. Отже, територіальна громада міста має сподіватися тільки на власні кошти, що виділяються з місцевого бюджету.

 Під час обговорення фінансових планів найбільшу турботу керівників житлово-комунальних підприємств викликали питання приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обґрунтованих розмірів, перегляд визначених норм площ з прибирання прибудинкової території двірниками, достатня наявність снігоприбиральної техніки, зокрема тракторів, напередодні зимового періоду та ін.     

 Комісія погодила фінансові плани вказаних підприємств на наступний рік з відповідними зауваженнями та пропозиціями. Перший заступник міського голови Сергій Андрос звернув особливу увагу керівників комунальних підприємств на ефективність виконання заходів підприємствами комунального господарства з метою надання послуг населенню на належному рівні.

Сергій Андрос також дав доручення керівникам вказаних комунальних підприємств постійно проводити роз'яснювальну роботу з населенням міста щодо переліку та вартості послуг, що надаються.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам

Поліція Чернігівщини викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим громадянам 13:58

Поліцейські викрили у Чернігові групу осіб, які створили незаконну схему з продажу COVID-сертифікатів без проходження вакцинації. Зловмисники за плату вносили дані клієнтів до Електронної системи охорони здоров’я. Лише за останніх два місяці злочинний прибуток перевищив 500 тисяч гривень.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:55

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону

Досі залишається без відповіді багато питань, пов’язаних з проходженням опалювального сезону 11:47

26 жовтня під час розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко повідомив, що вже у грудні в Чернігові можуть виникнути проблеми з централізованим опаленням.

«Велика реставрація» у Качанівці: альтанку Глібова рятують від руйнування

«Велика реставрація» у Качанівці: альтанку Глібова рятують від руйнування 11:42

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» — учасник проєкту «Велика реставрація» у межах президентської програми «Велике будівництво».

Поліцейський з Чернігівщини переміг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

Поліцейський з Чернігівщини переміг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту 10:57

Співробітник сектору реагування патрульної поліції з Бобровиці Євген Каліберда посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив з 21 по 24 жовтня у Будапешті, Угорщина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини